Caracteristici generale
| Putere | 5 W |
| Numar piepteni | 11 |
| Trepte de taiere | 26 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 20 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1 ore,
8 ore |
| Autonomie | 120 min |
| Duză pentru nas și ureche | da |
| Duza de îngrijire a corpului | da |
| Husă | da |
| Culoare | negru |
| Greutate | 348 g |
| Set | Mâner OneBlade ,
OneBlade ,
husă moale mare cu fermoar ,
USB-A ,
Protector pentru lame OneBlade ,
pieptene de tuns de înaltă precizie ,
pieptene reglabil 3–7 mm ,
pieptene reglabil 9–13 mm ,
pieptene reglabil 16–20 mm ,
2 piepteni pentru corp ,
pieptene pentru sprâncene ,
perie de curățare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.52 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720689018425 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Philips MG9530/15 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.