Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | PRO 5 Ceramic |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Jet de abur | 165 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 270 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Culoare | verde |
| Dimensiuni | 287x137x121 mm |
| Greutate | 1.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.3 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539157591 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Polaris PIR 2430K Aquamarine sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.