Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | Cerilium |
| Jet de abur continuu | 35 g/min |
| Jet de abur | 165 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Aburul din duza | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 270 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 300х130х140 mm |
| Greutate | 1.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.54 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3121040081938 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Tefal FV2837E0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.