| Putere | 2000 W |
| Jet de abur continuu | 24 g/min |
| Jet de abur | 85 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 200 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | albastru |
| Greutate | 0.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |

























