Caracteristici generale
| Tip | de podea |
| Apă | rece ,
caldă |
| Tip de răcire | electronic |
| Puterea de încălzire | 650 |
| Puterea de răcire | 75 Вт |
| Capacitatea de încălzire
?
| 5.5 l/o |
| Capacitatea de răcire
?
| 0.6 l/o |
| Temperatura de încălzire minimă | 87 |
| Temperatura de răcire minimă | 10 |
| Dimensiuni | 310x1040x360 |
| Dimensiunea cutiei | 360x1125x390 |
| Greutate neta | 10 kg |
| Greutate bruta | 11.5 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | HotFrost |
| Cod EAN | 4630004841895 |
Specificațiile și imaginile produsului Cooler de apa HotFrost V115AE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.