Caracteristici generale
| Tip de control | electronic |
| Capacitate frigider | 142 L |
| Agent frigorific | R600a |
| Interval de temperatură | -2 +8 °С |
| Înălţime | 90.5 cm |
| Lăţime | 51.5 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 83 kg |
| Altele | capacitate maximă de încărcare de 1 raft - 40 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
Specificațiile și imaginile produsului Vitrina frigorifică Yato YG-05350 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.