| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate totala | 262 L |
| Capacitate frigider | 175 L |
| Capacitate congelator | 87 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 220 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 4 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 11 ore |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Mânere | ascunse |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | SN-ST |
| Înălţime | 170.8 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 57.4 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 53 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Arctic |





























