Caracteristici generale
| Tip senzor | CMOS |
| Dimensiune senzor | 1/2.8 |
| Ecran LCD | 2" |
| Ecran tactil | da |
| Comunicare | wi-fi |
| Mod foto | 12 Mp |
| Stabilizator de imagine | da |
| Slow motion | da |
| Modul Time-lapse | da |
| Format inregistrare video | H.264 ,
H.265 |
| Unghi de vedere | 170 ° |
| Microfon | da |
| Tip memorie | microSD ,
microSDHC(până la 32 Gb) |
| Conectori | HDMI ,
USB |
| Capacitatea bateriei | 900 mAh |
| Capacitate baterie la functionare | 90 min. |
| Culoarea | argintiu |
| Dimensiuni | 29.8x59.2x41 mm |
| Greutate | 44 g |
| Echipamente | baterie ,
cutie impermeabilă ,
cadru filetat ,
capac cu orificii pentru sunet ,
Închidere în formă de L ,
montare pe volan, conducta ,
clip de curea, buzunar ,
Velcro lat cu carabinier, 2 buc. ,
adaptor de rețea USB ,
micro-USB - cablu USB ,
cablu de siguranță, din oțel ,
cârpă de curățat ,
cleme, 4 buc. ,
velcro îngust, 2 buc. ,
adaptor - suport ,
legătură de tranziție, 3 buc. ,
tampoane adezive, 2 buc. ,
bandă cu două fețe, 2 buc. |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.58 kg |
| Producător | SJCAM |
| Cod EAN | 6972476160240 |
Specificațiile și imaginile produsului Camera video sport SJCAM SJ4000 Wi-Fi Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.