| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 37 " |
| Diagonală maximă | 80 " |
| Standard VESA | 200x200 mm, 300x200 mm, 400x200 mm, 300x300 mm, 400x300 mm, 400x400 mm, 600x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 70 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 2 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309126151 |









