Caracteristici generale
| Cerc de tăiere | 24 cm |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Baterie in set | nu |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Bara | dreaptă |
| Tip mâner | D |
| Viteza la mersul în gol | 8500 rpm |
| Greutate | 1.8 kg |
| Specificații suplimentare | fara acumulator ,
fără încărcător |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825626582 |
Specificațiile și imaginile produsului Motocoasă pe acumulator Einhell GE-CT 18/24 Li PXC SOLO sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.