Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | color |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 2500 pagini |
| Format | А4 ,
А5 ,
В5 |
| Format maxim de imprimare fără margini | 216x356 |
| Rezolutie printare alb/negru | 1200 x 1200 |
| Rezolutie printare color | 1200x1200 |
| Viteza de printare alb/negru | 10.4 Ppm |
| Viteza de printare color | 10.5 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 600 x 600 Dpi |
| Zoom | 25-400 % |
| Număr de culori | 4 |
| Număr de cartuşe | 4 |
| Capacitate memorie | 1024 Mb |
| Duplex | da |
| Interfaţă de reţea | da |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Ecran LCD Color | da |
| Tava de alimentare | 250 foi |
| Tava de livrare | 100 foi |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Putere consumata | 850 W |
| Dimensiuni | 451х460х360 mm |
| Greutate | 18.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Canon |
| Cod EAN | 4549292188202, 8714574680248 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Canon i-Sensys MF651Cw sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.