| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50 - 15000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -34 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 128 dB |
| Buton de introducere | da |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm , USB Type-C |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 1287 g |
| Dimensiuni (LxH) | 169x51x51 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Shure |
| Cod EAN | 042406863353 |









