Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 2 kg/min |
| Putere nominală | 600 W |
| Putere maximă | 1500 W |
| Funcţie revers | da |
| Protectie la suprasolicitare | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Duză de răzătoare | da |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | plastic |
| Lungime cablu | 0.9 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mesko |
| Cod EAN | 5908256835849 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Mesko MS-4805 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.