Caracteristici generale
| Model | 105 (2023) |
| Tip | telefon |
| Sistem de operare | S30+ |
| Diagonala display | 1.8 inch |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Capacitatea bateriei | 1000 mAh |
| 2 cartele SIM | da |
| Procesor | Unisoc T107 |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 115x49.4x14.4 mm |
| Limbă | rusă ,
română |
| Greutate | 78 g |
| Culoare | roşu |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Nokia |
| Cod EAN | 6438409086105 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Nokia 105 (2023) DS Red sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.