Caracteristici generale
| Tip aragaz | electric |
| Material suprafata de lucru | email |
| Întrerupatori | rotative |
| Număr arzătoare | 2 |
| Putere arzătoare 1 | 1.5 kW |
| Putere arzătoare 2 | 1 kW |
| Material arzătoare | fontă |
| Dimensiuni arzător | Ø155 mm,
Ø185 mm |
| Termostat reglabil | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Dimensiuni | 460x240x70 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.8 m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 3.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zilan |
| Cod EAN | 8682744801123 |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa Zilan ZLN-2181 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.