Caracteristici generale
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.4 inch |
| Rezolutie display | 240x320 |
| Tipul matricei de ecran | LCD |
| Camera foto | 0.3 Mp |
| Capacitatea bateriei | 950 mAh |
| 2 cartele SIM | da |
| Procesor | SP6531E |
| RAM | 0 |
| Memorie interna | 0 |
| Dimensiuni | 55x136.2x13.4 mm |
| Greutate | 70 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vonino |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Vonino Nono S 2G Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.