Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 1000 W |
| Presiunea maximă a aburilor | 3 bar |
| producția de abur | 30 g/min |
| Capacitate rezervor | 350 ml |
| Timp de încălzire | 2.3 min |
| timpul de lucru | 8 min |
| Accesorii | duză standard ,
peri rigidi ,
peri metalici ,
turbo jet ,
duză unghiulară ,
extensie ,
duză pentru ferestre |
| Culoare | negru |
| Greutate | 1.23 kg |
| Dimensiuni | 285х140х228 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2 kg |
| Producător | Zeegma |
| Cod EAN | 5902581657022 |
Specificațiile și imaginile produsului Curățitor de abur Zeegma Draden sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.