| Tip | trepied |
| Destinatie | foto , video |
| Dispozitive compatibile | camera |
| Înălţime maximă | 140 cm |
| Înălţime minimă | 27.4 cm |
| Lungime pliat | 37.6 cm |
| Nivel | da |
| Numărul de picioare | 3 |
| Diametru picioare | 23 mm |
| Raza de înclinare | -91 ~ 40 ° |
| Greutate maximă suportată | 4.5 kg |
| Culoare | gri |
| Material | fibră de carbon |
| Greutate | 1.04 kg |
| Producător | Vanguard |









