Caracteristici generale
| Diagonală ecran | 43 inch |
| Rezoluţie | (4K) 3840x2160 |
| Tipul de matrice | LED |
| Luminozitate | 600 cd/m² |
| Contrast | 10 000 000:1 |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| Ieşire sunet | 2х10 W |
| Consum de energie | 49 W/h |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200x200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 960х90х560 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 960х230х620 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vesta |
| Cod EAN | 2099925700490 |
Specificațiile și imaginile produsului Televizor Vesta LD43F7902 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.