Caracteristici generale
| Numar piepteni | 10 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 21 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1.5 ore |
| Autonomie | 120 min |
| Culoare | argintiu |
| Set | 4 accesorii pieptene: 1, 2, 3-11, 13-21 mm ,
accesoriu pentru nas și urechi ,
accesoriu pentru corp ,
accesoriu pentru zone sensibile ,
accesoriu aparat de ras ,
accesoriu de detaliere, accesoriu pentru sprâncene ,
stație de încărcare ,
husă moale ,
perie de curățare ,
încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.25 kg |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8700216429030 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Braun AIO7560 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.