Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | pătrat |
| Lăţime | 42.5 cm |
| Adâncime | 42.5 cm |
| Înălțime | 14.5 cm |
| Dimensiuni | 425х425х145 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Spania |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar VOLLE Arte (1301.005442) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.