| Putere | 3000 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 40 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 310x130x160 mm |
| Greutate | 1.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zilan |
| Cod EAN | 8682744802908 |

























