Caracteristici generale
| Volum cuptor | 73 litri |
| Metodă curăţare | catalitică |
| Numărul funcții | 16 |
| Display | da |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
| Iluminare | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Ventilator răcire
?
| da |
| Blocare acces copii | da |
| Clasa energetica | A+ |
| Putere | 3600 W |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x56.4 cm |
| Măsuri de incorporare | 60x56x55 cm |
| Ghidaje telescopice | da |
| Numărul de nivele cu ghidaje telescopice | 1 |
| Greutate | 36 kg |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor electric Whirlpool AKZ9 6230 WH sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.