Caracteristici generale
| Volum cuptor | 73 litri |
| Metodă curăţare | catalitică |
| Butoane retractabile | da |
| Numărul funcții | 16 |
| Display | da |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
| Iluminare | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 3 |
| Ventilator răcire
?
| da |
| Blocare acces copii | da |
| Clasa energetica | A+ |
| Putere | 3650 W |
| Dimensiuni | 59.5х59.5х56.4 cm |
| Măsuri de incorporare | 60х56х55 cm |
| Ghidaje telescopice | da |
| Numărul de nivele cu ghidaje telescopice | 1 |
| Greutate | 33 kg |
| Culoare | bej |
| Altele | 2 tigăi ,
grătar |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437833809 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor electric Whirlpool AKZ9 6230 S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.