| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | suspendat |
| Frecvență minimă | 40 Hz |
| Frecvență | 40 - 18000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -34 dB |
| Raport semnal/zgomot | 69 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 129 dB |
| Buton de introducere | nu |
| Разъемы | XLR |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 615 g |
| Dimensiuni (LxH) | 165x67x185 mm |
| Set complet | protectie impotriva vantului |
| Greutatea brută | 1.1 kg |
| Producător | Logitech |
| Cod EAN | 5099206114500 |









