Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Consumul de energie al cuptorului cu microunde | 1050 W |
| Nivele Putere | 10 |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 44 cm |
| Înălţimea | 25.9 cm |
| Adâncime | 36 см |
| Culoare | bej |
| Greutate | 10.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Daewoo |
| Cod EAN | 684811832410, 6848118324106 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Daewoo KOR-6S2BC-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.