| Model | Bow |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.4 inch |
| Rezolutie display | 240x320 |
| Tipul matricei de ecran | TFT |
| Camera foto | 2 Mp |
| Capacitatea bateriei | 1200 mAh |
| 2 cartele SIM | da |
| Procesor | Unisoc T107 |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 128.9x57x17 mm |
| Greutate | 133 g |
| Culoare | negru |
| Altele | 4G LTE |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.3 kg |
| Producător | Hammer |
| Cod EAN | 5902983626176 |









