Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Capacitate | 20 litri |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Oprire automata | da |
| Lăţime | 49.5 cm |
| Înălţimea | 28.6 cm |
| Adâncime | 38 см |
| Culoare | argintiu |
| Greutate | 10 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Daewoo |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Daewoo KOR-6S20S-2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.