Caracteristici generale
| Model | MM760 |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.3 inch |
| Rezolutie display | 320x240 |
| Tipul matricei de ecran | TFT |
| Camera foto | 2 Mp |
| Capacitatea bateriei | 900 mAh |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 137x62x11 mm |
| Greutate | 80 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 2009885000523 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Maxcom MM760 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.