Caracteristici generale
| Tip control | digital |
| Display | da |
| Aria de acoperire | 70 m2 |
| Putere | 32 W |
| Filtru | HEPA 14 |
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Culoare | sur |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 52x61x30 cm |
| Greutate | 13 kg |
| Altele | lampă UV încorporată |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer Venta Professional AH902 Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.