| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | Easygliding |
| Jet de abur continuu | 25 g/min |
| Jet de abur | 115 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 250 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Utilizare wireless | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 270x120x145 mm |
| Greutate | 1.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |

























