Caracteristici generale
| Tipul | flacon |
| Diametrul evacuării apei | 113 mm |
| Lungimea | 270 mm |
| Înălțimea | 200-270 mm |
| Materialul | inox ,
polipropilen |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Rusia |
| Revărsare | da |
| Țeavă flexibilă | da |
| Lungime țeavă flexibilă | 580 mm |
| Sucursala pentru mașina de spălat | da |
Alte informații
| Producător | Aquant |
| Cod EAN | 4670104170815 |
Specificațiile și imaginile produsului Sifon pentru lavoar Aquant B0142-29-MR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.