Caracteristici generale
| Tipul | flacon |
| Diametrul evacuării apei | 70 mm |
| Înălțimea | 225-300 mm |
| Materialul | inox ,
polipropilen |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Rusia |
| Țeavă flexibilă | da |
| Lungime țeavă flexibilă | 700 mm |
| Sucursala pentru mașina de spălat | da |
Alte informații
| Producător | Aquant |
| Cod EAN | 4670104171836 |
Specificațiile și imaginile produsului Sifon pentru lavoar Aquant B3015-25-MR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.