Caracteristici generale
| Tipul | ondulat |
| Diametrul evacuării apei | 115 mm |
| Lungimea | 610 mm |
| Înălțimea | 300-370 mm |
| Materialul | plastic |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Cehia |
| Revărsare | da |
| Sucursala pentru mașina de spălat | da |
Specificațiile și imaginile produsului Sifon pentru lavoar Alcaplast A456P 115 40/50 (118567) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.