Caracteristici generale
| Tipul | țeavă |
| Diametrul evacuării apei | 40 mm |
| Lungimea | 566 mm |
| Materialul | polipropilen |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Rusia |
| Țeavă flexibilă | da |
| Lungime țeavă flexibilă | 566-1396 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Sifon pentru lavoar Ani Plast G216 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.